środa, 3 marca 2010

Kartka dla Małolata i dla Małżonków
Błotniki są na piance 3D, czego nie widać. Mam nowy tusz Distress - Old Paper :)
Daje subtelniejszy efekt. Szukam czegoś pomiędzy Walnut Stain, a tym... Delikatny, spłowiały brąz. Z distressa. Jakieś podpowiedzi?

6 komentarzy :

 1. Super kartka dla małolata - strasznie mi się podoba. Co do distressa - ja mam obydwa i jeszcze Antique Linen - i chyba niczego pośredniego z brązu nie ma niestety... Jeśli potrzebuję brązu, ale nie tak mocnego jak Walnut Stain, używam Ink It Up Dye Ink Chocolate Brown. "Jasność-ciemność" jest trafiona, aczkolwiek ma ciepły, czekoladowy kolor - a nie taki chłodniejszy jak Walnut Stain. Papiery i stempelki jak zawsze podobne :) (mam i koronkę i rameczkę). To złote, to embossing, a nie tusz, prawda? Śliczne zawijaski masz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodaję jeszcze jeden komentarz - na twoje życzenie :) Na flickrze musisz mieć konto. Później wybierasz na pasku u góry "groups" a następnie "Search for a group". Wpisujesz "ilowescrap" i wyskakuje Ci między innymi konto ILSu. Jest tam link "Join?" - klikasz i przyłączasz się. A jak już się przyłączysz, to po załadowaniu na swoje konto swojej pracy wchodzisz do grupy (też przez przycisk "groups" - wyświetlają ci się twoje grupy, czyli ILS też i masz link "Add something?"). Klikasz i wybierasz co chcesz dodać :) I to cały tutorial :) Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Same pięknośći!!!
  Samochodowa kartelucha jest rozbrajająca ;)
  :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kartki...wspaniałości tworzysz :))Ciepło pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne kartki, dla małolata rządzi :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :) // Thank You :)