sobota, 6 lutego 2010

ATC Kocie...

Kocie ATC
Oto kocie ATC na wyzwanie na Scrapujących Polkach. Kot jaki jest, każdy widzi ;)
Papier z ILS, te potuszowane ptaszki są na piance 3D, ale niestety nie bardzo to widać. Do tego kłębuszek czerwonego sznurka i cytat z piosenki rozpoczynającej ulubioną bajkę z dzieciństwa.
Kociak wygrzebany z netu. Tym razem bez dodatków.

5 komentarzy :

 1. Oj - ptaszki to niestety koci świat :) Niestety bo nieraz koty są szybsze i sprytniejsze... Dobrze, że teraz zima, to siedzą piecuchy w domu i nie zagrażają innym zwierzątkom :) Skojarzenie z "wszystkie koty za pan brat, mają domy swe i płoty..." mi także się nasunęło :) Lubiłam bardzo w dzieciństwie Filemona i Bonifacego :) ATC oddaje koci świat w 100%! Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kot Filemon był Twoją bajką hmm Agata z Zocha też ją lubią.Dziękuję że wzięłaś udział po raz kolejny w wyzwaniu.Dobrze kombinowałaś z ptaszkami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skojarzenie z ptaszkami trochę może makabryczne, ale niestety prawdziwe. Mam kota i kotkę, prawie ślepą od urodzenia (jakaś choroba oczu, ma stale zamglone oczka) - i ona skubana jest taka łowna, że co kilka dni latem podrzuca do domu różne upolowane ptaszyny... Stąd właśnie koci świat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam Filemona tylko tak jakby o innym kolorze futerka... ;) A Praca - świetna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ptaszorki wyszły świetnie.
  Bardzo pomysłowe ATC

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :) // Thank You :)