wtorek, 1 listopada 2011

W fioletach


Kartka fioletowa kolorystycznie wpasowała się w nastrój świąt listopadowych, dni zadumy.
Podziękowanie dla pani promotor mojej młodszej siostry, która od kilku dni szczyci się tytułem piątego magistra w mojej pięcioosobowej rodzinie (!) :)
Co prawda teraz rodzina rozrosła się o trzech osobistych mężów i jedną uroczą Śnieżkę, ale trzon stanowią rodzice i trzy siostry.

Tym razem padło na filologię rosyjską. Ambitnie, ja po rosyjsku umiem tylko powiedzieć "dziękuję" :)
Katarzyno, gratuluję!Ramka pokryta białym embossingiem - Stempell&Kartoon

Życzę Wam spokoju w te szczególne dni, spaceru w te rejony Waszej świadomości, o których na co dzień nie chcemy lub nie mamy czasu/ochoty pamiętać...
Pozdrawiam!9 komentarzy :

 1. Super! a kolorystyka w rzeczy samej ulubiona Asicy:))))Po rosyjsku radzę sobie nieźle, ale żeby tak od razu mgr????:/ wolę pozostać przy doktoracie z obszaru socjologii reklamy;)hehe:))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała karteczka :)
  I gratulacje dla siostry!

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję siostrze tytułu, a tobie stworzenia przepięknej karteczki!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna kartka i gratulacje dla siostry:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie wyszła. Gratulacje dla siostry. Mam nadzieję, że sama niedługo będę mogła podobną kartkę zmajstrować i wręczyć swojej Pani promotor :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jeszcze dzień dobry wydukam ;) Gratulacje dla siostry :) Śliczna kartka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rosyjski gdzieś tam się błąka w zakamarkach rozumu, ale długo nie chciałam nawet pamiętać, że cokolwiek umiem powiedzieć, wiec już prawie zapomniałam:-) Teraz, po długim czasie od przymusu nauki, zaczęłam mysleć, że to przyjemny język:-) Twoja siostra młodsza, więc takich obiekcji nie ma, zatem na pewno w pełni docenia zalety rosyjskiego. Gratulacje i przyjemności życzę z obcowania i używania sąsiedzkiego języka:)
  A kartka super elegancka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zwrócił moją uwagę ten ornament turecki, piękny jest,jeszcze z tymi fioletami! Już się miałam dopytywać,skąd i co to,ale już znalazłam. Na kartce w sklepie też się pięknie komponuje,chociaż zupełnie inna kolorystyka.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :) // Thank You :)